Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da şiddetli yağış ve hortum - 21 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
06 Nisan 2024 Cumartesi

Köpeğinin dışkısını bırakana 135 avro ceza

Fransa'nın Seine-Maritime bölgesinde, kamu alanlarını daha temiz tutmayı hedefleyen sıkı düzenlemeler uygulamaya konuldu.

Yeni kurallar kapsamında, köpek sahiplerinin dışkıları toplamamaları ve insanların yere çöp, sigara izmariti atması gibi davranışlar ağır cezalarla karşı karşıya kalacak. Belirlenen ceza miktarları, yere çöp atanlara 35 avro, köpek dışkısını toplamayanlara ise 135 avro olarak açıklandı.

Belediye Başkanı Édouard Philippe, temizlik faaliyetlerini güçlendirmek için en az 30 kişiyi işe alacaklarını ve bu girişim için 1,8 milyon avro bütçe ayrıldığını duyurdu. Philippe, alınan önlemlerin kentin estetiğine katkıda bulunacağını vurgulayarak, "Kentimizin çehresini güzelleştireceğiz." ifadelerini kullandı. Denetimlerin sivil memurlar tarafından gerçekleştirileceği ve şehrin önemli noktalarının mobil kameralarla izleneceği bilgisi paylaşıldı.

Fransa'da kamu alanlarında en sık rastlanan sorunlar arasında ambalaj ve kağıt atıkları, köpek pislikleri ve sigara izmaritlerinin bulunduğu belirtiliyor. Bu yeni düzenlemelerin, bu tür kirlilikleri azaltmada etkili olması hedefleniyor.

Geri Dön 06 Nisan 2024 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN