Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
25 Mart 2023 Cumartesi

Kamu çalışanlarının telefonlarında TikTok, WhatsApp ve Netflix’i yasaklandı

Fransız hükûmeti, ülkedeki 2,5 milyon devlet çalışanı için iş telefonlarında TikTok, WhatsApp ve Netflix uygulamalarını ve Candy Crush dahil birçok oyunu yasaklama kararı aldı. 

Kamu İşleri Bakanı Stanislas Guerini, bu uygulamaların, siber güvenlik ve verilerin gizliliği konusunda risk teşkil ettiğini aktardı. Avrupa Parlamentosu ve birçok Avrupa ülkesi, verilerin gizliliğine dair endişeleri nedeniyle Çin menşeili sosyal medya uygulaması TikTok’u devlet çalışanlarının telefonları için yasaklamıştı. 

TikTok CEO’su Shou Zi Chew, perşembe günü ABD kongresinde 5,5 saat ifade verdi. Çin hükümetiyle veri paylaşımı yapılmadığını vurgulayan Chew, ‘Çin hükümetinin talebi üzerine içerik geliştirmiyor ya da kaldırmıyoruz’ ifadelerini kullandı.

Geri Dön 25 Mart 2023 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN