Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'dan Türkiye'ye vize kolaylığı sözü - 19 Nisan 2024 Oktan Erdikmen
Türkiye'de normal olan, Almanya'da lüks - Yeni Gelenler: Turgut Tülü
Almanya'da yılda bir cinsiyet değiştirilebilecek - Haftanın Yorumu 29. Bölüm Oktan Erdikmen
06 Mart 2024 Çarşamba

Kalp krizi geçiren Türk TIR şoförüne 270 bin avro hastane faturası

Fransa'da kalp krizi geçiren Türk TIR şoförüne, hastane tarafından 270 bin avro fatura kesildi. Şoförün hastane masrafları karşılandı.

Türkiye’den Fransa’ya malzeme götüren Türk bir TIR şoförü, teslimat sırasında kalp krizi geçirdi. Soissons kentinde, 3 ay boyunca yoğun bakımda kalan Veli Akar isimli şoföre, 270 bin avro hastane masrafı çıkarıldı. Akar, Türkiye Sağlık Bakanlığı tarafından tahsis edilen ambulans uçakla Türkiye’ye gönderildi.

Akar, Fransa’daki sağlık çalışanlarına, "Bana ikinci bir yaşam şansı verdiniz, sizi asla unutmayacağım ve çok özleyeceğim" dedi.

Hastane yönetimi, “Kalp krizinden, 48 saat sonra Akar’ın çalıştığı nakliye şirketine ulaştık ancak haftalar geçmesine rağmen şirketten hiç kimse çalışanın durumuyla ilgilenmedi. Durumu konsolosluğa bildirdik“ açıklamasını yaptı.

İşverenin hastane masrafının tamamını karşıladığı duyuruldu.

Geri Dön 06 Mart 2024 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN