Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
27 Eylül 2022 Salı

Kadına şiddetle suçlanan Yeşiller lideri istifa etti

Fransa’da sol görüşlü Yeşiller Partisi lideri Julien Bayou, eski kız arkadaşına şiddet uyguladığı iddialarının su yüzüne çıkmasının ardından parti lideri olarak tüm görevlerinden istifa etti.

Bayou "Kimse beni dinlemediği için kendimi savunamıyorum" açıklamasında bulundu. Partinin Meclis Grup Başkan Yardımcısı Sandra Regol ise, olay hakkında "Biz feminist bir partiyiz. Kadınların sözüne inanıyoruz" ifadelerini kullandı.

Ayrıca geçtiğimiz hafta, aşırı sol görüşlü Boyun Eğmeyen Fransa (LFI) partisinden milletvekili Adrien Quatennens, boşanma sürecinde eski eşine tokat attığını itiraf ederek partideki görevlerinden istifasını açıklamıştı. Partinin lideri Jean-Luc Melenchon, buna rağmen açıkça partisinin milletvekilini savunduğu için sertçe eleştirildi. 

Geri Dön 27 Eylül 2022 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN