Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
22 Kasım 2022 Salı

İşsizlik maaşını yüzde 25 azaltacak reform

Fransa’da yapılan yeni reforma göre işsizlik ödeneği 1 Şubat’tan itibaren yüzde 25 azaltılacak ve yılda 9 ay alınabilecek.

Fransız hükûmeti, işsizlik sigortası sistemine ilişkin reform planlarını açıkladı. Yeni düzenlemeye göre, işsizlik ödeneği, 1 Şubat 2023’ten itibaren yüzde 25 azaltılacak. Halihazırda 12 ay olan işsizlik ödeneği alma hakkı ise 9 aya indirilecek. 

Çalışma Bakanı Olivier Dussopt, reform sayesinde işsizlerin iş aramak için daha fazla çaba sarf edeceğini ve 2023’te 100 bin ila 150 bin kişinin bu sayede işe döneceğini iddia etti. Sendikalar ise ‘skandal’ olarak niteledikleri reform planlarını sertçe eleştirdi ve bu değişikliklerin kabul edilemez olduğunu söyledi.

Geri Dön 22 Kasım 2022 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN