Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da hükümet yine anlaşamadı - 7 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
19 Kasım 2022 Cumartesi

İşe arabayla gidenlere akaryakıt yardımı

Fransa’da işe arabasıyla gidenlere 1 Ocak’tan itibaren akaryakıtta vergi indirimi sağlayacak yeni bir yardım paketi hazırlanıyor.

Fransız hükûmeti, işe otomobille giden çalışanlar için 1 Ocak 2023’ten itibaren akaryakıttaki vergi indiriminin yerini alacak yeni bir yardım paketi hazırlıyor. Başbakan Borne, ilk 5 gelir dilimindeki çalışanların, yani halkın yarısının bu yardımdan faydalanacağını aktardı. Yardımın, çalışanların gelir durumuna göre en fazla 600 avro olması planlanıyor. 

Fransa’da akaryakıtta uygulanan 30 sentlik vergi indirimi, 15 Kasım itibarıyla 10 sente düşürülmüştü. Litre başına 10 sent indirim de 1 Ocak 2023’te sona erecek. 

Geri Dön 19 Kasım 2022 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN