Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vatandaşlık yasası krizi - 5 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
24 Şubat 2023 Cuma

İklim değişikliği: Fransa’da 31 gün hiç yağmur yağmadı

Fransız Meteoroloji Enstitüsü, ülkede 31 gündür hiç yağış olmadığını açıkladı. 

Enstitü, ülke tarihinde bu kadar uzun süren yağışsız bir dönemin daha önce hiç görülmediğini vurguladı. Bir önceki rekor, hiç yağış olmayan 22 gün ile 1989 kışında kırılmıştı.

Kuraklık riskinin en yüksek olduğu Avrupa ülkesi olan İspanya’da da yağış görülmemesi nedeniyle su rezervleri 10 yıllık ortalamanın yüzde 10 altına inerek yüzde 50,7’ye düştü. Ülkenin kuzeydoğusunda, kuraklık nedeniyle su kısıtlamaları yürürlüğe girdi. 

Uzmanlar, Fransa’da ve Avrupa’da yaşanan benzeri görülmemiş kuraklık dalgalarının, iklim değişikliğinin kontrolden çıktığının bir göstergesi olduğunu söylüyor.

Geri Dön 24 Şubat 2023 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN