Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya: Suriyeliler sınır dışı edilebilir - 24 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
Gümrüklerde altın ve para sınırına dikkat! Oktan Erdikmen & Uğur Yiğitbaşı
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
16 Ağustos 2023 Çarşamba

İki turist, geceyi Eyfel Kulesi’nde geçirdi

Başkent Paris’te iki Amerikalı turist, pazar gecesini Eyfel Kulesi’nde geçirdi. Güvenlik personeli, pazartesi sabahı erken saatlerde, turistleri sarhoş şekilde kulenin ikinci ve üçüncü katlarının arasında uyurken buldu. 

İki turist, geceyi Eyfel Kulesi’nde geçirdi

Polis tarafından yapılan açıklamaya göre, iki turist, pazar akşamı geç saatlerde bilet alıp kuleye girdi. Sarhoş oldukları belirtilen turistler, ikinci ve üçüncü katlar arasında ziyaretçilerin girmesi yasak olan bir alana gizlice girdi ve orada uyudu. Turistler, sonraki sabah saat 09.00 sularında, güvenlik görevlisi tarafından uyandırıldı. 

İtfaiye ekipleri, turistleri güvenli şekilde alandan çıkardı. Turistler, kuleye herhangi bir zarar vermedikleri için ceza almadı, ancak kulenin işletmecisi, olay nedeniyle kule pazartesi günü bir saat geç açıldığı için turistleri dava edeceğini açıkladı. 

Geri Dön 16 Ağustos 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN