Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
25 Ocak 2023 Çarşamba

İçişleri Bakanının tecavüz soruşturması üst mahkemeye gidiyor

Fransa İçişleri Bakanı Gerard Darmanin hakkındaki tecavüz iddiaları hakkında takipsizlik kararı verilmişti. İstinaf bunu onadı. Ancak davacı konuyu bir üst mahkemeye taşıyacak.

Fransız İçişleri Bakanı Gerard Darmanin hakkındaki tecavüz soruşturmasında alınan takipsizlik kararı, Paris İstinaf Mahkemesi tarafından onandı. Davacı Sophie Patterson-Spatz'ın avukatı Elodie Tuaillon-Hibon, karara itiraz edip davayı Yargıtay’a ve Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi’ne taşıyacaklarını açıkladı.

Darmanin hakkındaki tecavüz soruşturması ilk olarak Ocak 2018’de açılmış, Paris Mahkemesi Şubat 2018’de takipsizlik kararı vermiş ancak itiraz üzerine Haziran 2020’de yeniden soruşturma açılmıştı.

Bakan, suç duyurusunda bulunan kadınla ilişkisi olduğunu kabul etmiş ancak tecavüz suçlamasını reddetmişti.

Geri Dön 25 Ocak 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN