Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da fırtına ve saldırı alarmı: 2 tutuklama - 18 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Almanya'da milletvekili olmak: Arabam yok, kirada oturuyorum - Turgut Yüksel
İlkay ve Emre gol atsın diye dua ediyoruz - Haftanın Yorumu 35. Bölüm Oktan Erdikmen
27 Nisan 2023 Perşembe

Hükûmet vergi mükelleflerinden öneri istedi

Fransa’da gelir vergisi beyannamesi için son tarih yaklaşırken, hükûmet, vergi mükelleflerini vergi gelirlerinin nereye harcanması gerektiği konusunda fikir belirtmeye çağırdı. 

Ekonomi Bakanlığı tarafından yeni kurulan 'En avoir pour mes imports' (Vergilerim karşılığında ne alıyorum) isimli web sitesinde, vatandaşlara, vergilerinin nereye harcanması gerektiğini düşündükleriyle ilgili bir anket yer alıyor. İsteyen herkes, bu siteye girip konuya ilişkin görüş ve önerilerini ifade edebiliyor. 

Kamu Hesaplarından Sorumlu Devlet Bakanı Gabriel Attal, 2024 yıllık bütçesi hazırlanırken, doldurulan anketlerdeki görüşlerin de göz önünde bulundurulacağı taahhüdünde bulundu.

Gelir vergisi beyannamesi için son tarih 22 Mayıs. 

Geri Dön 27 Nisan 2023 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN