Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da fırtına ve saldırı alarmı: 2 tutuklama - 18 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Almanya'da milletvekili olmak: Arabam yok, kirada oturuyorum - Turgut Yüksel
İlkay ve Emre gol atsın diye dua ediyoruz - Haftanın Yorumu 35. Bölüm Oktan Erdikmen
04 Haziran 2024 Salı

Hükûmet İsrailli firmaların savunma fuarına katılımını iptal etti

Fransa'da düzenlenecek uluslararası savunma fuarı Eurosatory'ye, İsrailli firmaların katılımı Fransız hükûmeti tarafından iptal edildi.

17-21 Haziran tarihleri arasında Paris'in kuzeyindeki Villepinte'de gerçekleşecek olan uluslararası savunma ve kara güvenliği fuarı Eurosatory'ye 2 binden fazla firma katılacak. Ancak Fransa, İsrailli silah firmalarının bu etkinliğe katılımını iptal etti.

Bu kararın gerekçesi olarak İsrail ordusunun Refah’taki göçmen kampını bombalaması gösterildi. Eurosatory Fuarı’nı düzenleyen “Coges Events” tarafından yapılan açıklamada, hükûmet yetkililerinin kararı doğrultusunda Eurosatory 2024 Fuarı’nda İsrail savunma sanayi standının bulunmayacağı belirtildi.

Savunma Bakanlığından 'Refah' vurgusu

Fransa Savunma Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, "Cumhurbaşkanının Refah'taki İsrail operasyonlarının durdurulması çağrısında bulunduğu bir ortamda, İsrail şirketlerinin Fransa fuarına kabul edilmesi için gerekli koşullar artık karşılanmıyor." ifadesine yer verildi. Karardan önce, İsrail’den 74 sanayi şirketinin etkinliğe katılması bekleniyordu.

Geri Dön 04 Haziran 2024 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN