Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da Minijob çalışanlar dikkat - Haftanın Yorumu 11. Bölüm - Oktan Erdikmen
07 Mart 2023 Salı

Hükûmet ile süpermarketler enflasyona karşı anlaştı

Fransa Ekonomi Bakanı Bruno Le Maire, ülkedeki büyük süpermarket zincirleriyle işbirliği içinde 3 aylık bir enflasyonla mücadele kampanyası başlattıklarını duyurdu. 

Tamamen süpermarketler tarafından finanse edilecek ve şirketlere ‘birkaç yüz milyon avroya’ mal olacak kampanya çerçevesinde, süpermarketlerdeki belirli ürünler mümkün olan en düşük fiyattan satılacak. Bu ürünlerin üzerinde Fransız bayrağının renklerini taşıyan etiketler olacak. Hangi ürünlerin bu düzenlemeye dahil olacağı konusunda tercih süpermarketlere bırakılacak. 

Ülkenin en büyük süpermarket zinciri Leclerc, hükûmetin kampanyasına katılmayacağını duyurdu. Şirket yöneticisi Michel-Edouard Leclerc, şirketinin siyasi amaçlara alet edilmesini istemediği için görüşmeleri boykot ettiğini açıklayarak "En düşük fiyatları sunmak için bir bakanlık duyurusu beklemedim" ifadelerini kullandı. 

Geri Dön 07 Mart 2023 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN