Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
08 Temmuz 2023 Cumartesi

Haziranda 84 kişi boğularak öldü

Fransız Halk Sağlığı Ofisi, geçtiğimiz haziran ayında ülkede 84 kişinin boğularak hayatını kaybettiğini açıkladı. Yetkililer, sıcak geçmesi beklenen bu hafta sonunda yüzmeye gideceklere uyarıda bulundu. 

Halk Sağlığı Ofisi, geçtiğimiz ay 233 kişinin boğulma tehlikesi geçirdiğini, bu kişilerden 84’ünün boğularak hayatını kaybettiğini açıkladı. Boğularak ölenlerin yaklaşık yarısının reşit olmadığı, büyük bölümünün 5 yaşın altındaki çocuklar olduğu belirtildi.

Neredeyse tüm boğulmaların basit önleyici tedbirlerle önlenebileceğini hatırlatan yetkililer, özellikle anne babaların çocuklarını yüzerken gözlerinin önünden ayırmamaları gerektiğini vurguladı. Yetişkin yüzücülerin ise denetimsiz alanlarda yüzmemesi ve suya girmeden önce alkol almaması tavsiye edildi. 

Geri Dön 08 Temmuz 2023 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN