Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da sel alarmı: Durum ciddi - 16 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
16 Ocak 2024 Salı

Halkın yarısı Fransa'nın olimpiyatlara hazır olmadığı görüşünde

Fransa'da yapılan bir anket, Fransızların yüzde 55'inin, ülkenin olimpiyatlara hazır olmadığını düşündüğünü ortaya koydu.

YouGov tarafından, Le HuffPost medya adına yapılan bir anket, Fransızların yarısından fazlasının (yüzde 55), Fransa’nın olimpiyatlara hazır olmadığını düşündüğünü ortaya koydu. Çevrim içi yapılan ankete katılanların yüzde 9’u ülkelerinin kesinlikle hazır, yüzde 23’ü ise oldukça hazır olduğunu söyledi.

Paris Belediye Başkanı Anne Hidalgo, yaklaşık 2 ay önce yaptığı açıklamada, ulaşım ile ilgili altyapı çalışmalarının yetişmeyeceğini aktarmıştı.

Sivil toplum örgütleri ise olimpiyatlarda görev alacak personel nedeniyle, başkentte barınma sorunu yaşanabileceğini gündeme getirmiş, evsizlerin ve öğrencilerin yerinden edilebileceğini ileri sürmüşlerdi.

Fransız basını, öğrenci yurtlarının da haziran ayı için olimpiyatlarda çalışacak kişilerin konaklaması amacıyla boşaltıldığını kaleme almıştı.

Geri Dön 16 Ocak 2024 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN