Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Maliye Bakanı: Almanya'da çok az çalışılıyor - 18 Nisan 2024 Oktan Erdikmen
Türkiye'de normal olan, Almanya'da lüks - Yeni Gelenler: Turgut Tülü
Almanya'da yılda bir cinsiyet değiştirilebilecek - Haftanın Yorumu 29. Bölüm Oktan Erdikmen
20 Mart 2024 Çarşamba

Hakeme şiddetin cezası: 30 yıl futboldan men

Fransa’da Futbol Federasyonu, amatör ligde oynanan bir maç sırasında, kırmızı kart yedikten sonra hakemi döven futbolcuya 30 yıl futboldan men cezası verdi.

Hakeme şiddetin cezası: 30 yıl futboldan men

Val-de-Marne bölgesinde oynanan maçta, Champigny FC’de oynayan bir futbolcu, 2. sarı kartın ardından kırmızı kartla oyun dışı kalmıştı. Hakemin kararına tepki gösteren sporcu, sahaya dönerek orta ve yan hakeme saldırıda bulunmuştu.

Disiplin kurulu tarafından yapılan açıklamada, bu cezanın bir emsal olduğu, yeşil sahalarda şiddete sıfır tolerans gösterileceğinin altı çizildi.

Fransa’da geçtiğimiz yıl, bir maçta hakeme kafa atan bir futbolcuya 18 yıl yeşil futboldan uzaklaştırılma cezası verilmişti.

Geri Dön 20 Mart 2024 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN