Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da Minijob çalışanlar dikkat - Haftanın Yorumu 11. Bölüm - Oktan Erdikmen
25 Ocak 2023 Çarşamba

Göstericiyi sakatlayan polise soruşturma

Paris’te 19 Ocak’ta düzenlenen emeklilik reformuna karşı eylemlerde polisin coplu saldırısıyla sakat kalan bir kişiyle ilgili polis hakkında soruşturma başlatıldı.

Paris’te 19 Ocak’ta emeklilik reformuna karşı düzenlenen protestolarda polisin coplu saldırısı sonucu bir kişinin sakatlanması olayına ilişkin soruşturma başlatıldı. Soruşturmayı, ’polislerin polisi’ olarak bilinen Ulusal Polis Soruşturma Birimi (IGPN) yürütecek.

Gösteriler sırasında fotoğraf çeken 26 yaşındaki bir genç, polisin göstericilere müdahale etmeye başlaması üzerine kaçarken yere düşmüştü. Sosyal medyada yayılan kamera kayıtlarında, iki polisin yere düşen kişiye copla vurduğu ve tekme attığı gözlemlendi. Aldığı darbeler sonucu hastaneye kaldırılan kişi bir testisini kaybetti. Göstericinin avukatı Lucie Simon, müvekkillinin hastaneden taburcu edildiğini, ancak halen şokta olduğunu aktardı. 

Geri Dön 25 Ocak 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN