Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da sel alarmı: Durum ciddi - 16 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
12 Ocak 2024 Cuma

Fransız vatandaşı Azerbaycan’da tutuklandı

Azerbaycan’da bir Fransız vatandaşı casusluk iddiasıyla tutuklandı. Azerbaycan'dan yapılan açıklamada, Fransa'ya 'içişlerine karışmama' uyarısında bulunuldu.

France 24’ün haberine göre; Azerbaycan Dışişleri Bakanı Ayhan Hacızade, Martin Rian isimli kişinin yasa dışı faaliyetleri nedeniyle çıkarıldığı mahkemenin ardından tutuklandığını doğruladı.

Hacızade, söz konusu kişinin Fransa’nın Bakü Büyükelçiliğinin çalışanlarıyla birlikte işbirliği yaptığının tespit edildiğini duyurdu, "Fransa’nın, Azerbaycan'ın içişlerine karışma ve söz konusu soruşturmaya müdahale girişimlerini durdurmasını tasviye ediyoruz" dedi.

Geri Dön 12 Ocak 2024 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN