Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da fırtına uyarısı: Kış geri geliyor - 15 Nisan 2024 Oktan Erdikmen
Türkiye'de normal olan, Almanya'da lüks - Yeni Gelenler: Turgut Tülü
Almanya'da yılda bir cinsiyet değiştirilebilecek - Haftanın Yorumu 29. Bölüm Oktan Erdikmen
11 Mart 2024 Pazartesi

Fransız uyuşturucu kaçakçısı Fas'ta yakalandı

Fransa'nın Marsilya şehrinde faaliyet gösteren ve kırmızı bültenle Interpol tarafından aranan uyuşturucu kaçakçısı Felix Bingui Fas'ta yakalandı. 

Fransa İçişleri Bakanı Gerald Darmanin, bu bilgiyi X sosyal medya platformu üzerinden duyurdu. Bakan Darmanin, Faslı yetkililerle işbirliği içinde gerçekleştirilen operasyon neticesinde Marsilya'nın önde gelen uyuşturucu tacirlerinden birinin ele geçirildiğini açıkladı. Darmanin ayrıca, kendileriyle işbirliği gösteren Faslı yetkililere de teşekkür etti.

33 yaşındaki Fransız vatandaşı Felix Bingui, Fas'ın liman kenti Kasablanka'da gözaltına alındı. 2023 yılında Fas'a kaçan Bingui, 'Kedi' lakabıyla biliniyor ve Marsilya'da 'Yoda' isimli çetenin lideri olduğu ifade ediliyor.

Geri Dön 11 Mart 2024 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN