Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da hükümet yine anlaşamadı - 7 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
28 Aralık 2022 Çarşamba

Fransız hekimler greve hazırlanıyor

Fransa’da hekimler, muayene ücretlerinin artırılması ve çalışma şartlarının iyileştirilmesi talepleriyle 2 Ocak’a kadar grev çağrısında bulundu.

Fransa’da ‘Yarının Doktorları’ birliği, muayene ücretlerinin artırılması ve çalışma koşullarının iyileştirilmesi talebiyle 2 Ocak’a kadar bir haftalık grev çağrısında bulundu.

Fransa’da grip, RS virüsü ve korona dalgaları nedeniyle hastaneler dolup taşıyor, antibiyotikler başta olmak üzere birçok ilaçta da kıtlık yaşanıyor. Ancak hekimler grev çağrısında ısrarcı. Birlik sözcüsü Noelle Cariclet, “Bu, sağlık sisteminin tamamen çökme tehlikesi karşısında özel doktorların son yardım çağrısı” açıklamasında bulundu. 

Hekimler, şu anda 25 avro olan muayene ücretinin 50 avroya çıkarılmasını ve personel eksikliğinin giderilmesini talep ediyor. 

Geri Dön 28 Aralık 2022 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN