Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vergi indirimi - 1 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
08 Mart 2023 Çarşamba

Fransız halkı, emeklilik reformuna karşı sokağa indi

Fransa’da emeklilik reformuna karşı birleşen sendika ve emekçiler, bugün ülke genelde hayatı durma noktasına getirdi. 

Fransız halkı, emeklilik reformuna karşı sokağa indi

Demir yolu ve toplu ulaşım, grevlerden en çok etkilenen sektör oldu. Paris metrosunda birçok metro istasyonu gün boyu kapalı kaldı, şehirler arası tren seferlerinin yüzde 80’i iptal oldu. 

Akaryakıt ve enerji sektörü çalışanlarının grevi nedeniyle rafinerilerde ve elektrik santrallerinde üretim durdu. Ağır vasıta şoförleri, protestolara destek için ülke genelinde birçok karayolunu bloke etti. 

Eğitim sektörü de greve katıldı; sendika verilerine göre okul çalışanlarının yaklaşık yüzde 60’ı greve destek verdi, ülke genelinde 120’den fazla okul bugün kapalıydı. 

Geri Dön 08 Mart 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN