Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
17 Ağustos 2023 Perşembe

Fransız gazeteci uçak kazasında öldü

Fransa'nın Loire-Atlantique bölgesinde gazeteci Gerald Leclerc, pilotluğunu üstlendiği küçük uçağın düşmesi sonucu hayatını kaybetti.

Fransa Sivil Havacılık Güvenliği Araştırma ve Analiz Bürosu (BEA), eski adıyla Twitter olan X sosyal medya platformundan yaptığı açıklamada, Loire-Atlantique bölgesinde öğleden sonra kalkan 3 kişilik uçağın havalandıktan kısa bir süre sonra radarda kaybolduğunu duyurdu.

Yerel saatle 19.00 civarında Lavau-sur-Loire kenti yakınlarında bulunan uçağın düştüğü bölgede, 71 yaşındaki Fransız gazeteci Leclerc'in ve bir yolcunun cesedine ulaşıldı.

Uçakta olduğu belirtilen üçüncü kişinin akıbeti hakkında henüz bir açıklama yapılmadı.

BEA, kazanın nedenine dair adli soruşturmanın başlatıldığını duyurdu.

Geri Dön 17 Ağustos 2023 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN