Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Türkiye'ye telefon götürmede yeni karar - 24 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
17 Nisan 2024 Çarşamba

Fransız askere Filistinlilere işkenceden suç duyurusu

Fransa'da, İsrail ordusunda görev yapan bir Fransız asker hakkında Filistinlilere işkence yaptığı gerekçesiyle suç duyurusunda bulunuldu.

Le Monde’un haberinde; söz konusu suç duyurusunun, Filistinli sivillere işkenceyle ilgili olarak bir ilk olduğu belirtildi. İsrail ordusunda görev yapan askerin, şubat ayında Filistinli mahkumlara işkence yaparken çektiği görüntüler sosyal medyada infial yaratmıştı. Fransa’da 4 insan hakları derneği, mahkemeye suç duyurusunda bulunmuştu. Savcılığa sunulan dilekçede, askeri operasyonunun soykırıma yönelik olduğu savunularak askerin savaş suçu işlediği vurgulanmıştı.

Gazzeli sivillere verdikleri destek ile bilinen muhalif Boyun Eğmeyen Fransa (LFI) partisi milletvekilleri de, İsrail ordusunda görev yapan Fransız vatandaşlarının savaş suçu işlediklerini savunarak yargılanmaları talebinde bulunmuştu.

Geri Dön 17 Nisan 2024 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN