Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da fırtına ve saldırı alarmı: 2 tutuklama - 18 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Almanya'da milletvekili olmak: Arabam yok, kirada oturuyorum - Turgut Yüksel
İlkay ve Emre gol atsın diye dua ediyoruz - Haftanın Yorumu 35. Bölüm Oktan Erdikmen
05 Haziran 2024 Çarşamba

Fransa'nın Olimpiyat hazırlığı: Binlerce evsiz uzaklaştırıldı

Paris Olimpiyatları'na 'hazırlık' çerçevesinde, bölgede yaşayan 12 bin evsiz uzaklaştırıldı. Sivil toplum örgütleri, hükûmeti 'sosyal temizlik' yapmakla suçluyor.

Fransa'nın Olimpiyat hazırlığı: Binlerce evsiz uzaklaştırıldı

Fransa, 2024 Paris Olimpiyat Oyunlarına hazırlıklarını sürdürüyor. Nisan 2023'ten bu yana Paris ve çevresinde yaşayan 12 binden fazla evsiz, düzenlemeler kapsamında tahliye edildi. Sivil toplum örgütleri, valilik kararıyla yapılan bu uygulamayı kınayarak hükûmeti "sosyal temizlik" yapmakla suçladı.

Olimpiyat oyunları süresince Paris’te müsabakaların yapılacağı belirli bölgelere QR koduyla giriş yapılacak ve kodu olmayanlar bu bölgelere alınmayacak. Fransa İçişleri Bakanlığı, oyunlar öncesinde bir dizi güvenlik önlemi alacaklarını duyurdu.

Geri Dön 05 Haziran 2024 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN