Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Türkiye'ye telefon götürmede yeni karar - 24 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
10 Nisan 2024 Çarşamba

Fransa’dan İsrail’e yaptırım açıklaması

Fransa Dışişleri Bakanı Stephane Sejouren, Gazze'ye yardımların ulaşması için, İsrail'e yaptırımlara varana kadar baskı uygulanması gerektiğini söyledi.

Fransa Dışişleri Bakanı Stephane Sejouren, Gazze Şeridi’ne insani yardımların ulaştırılması için İsrail’e baskı çağrısında bulundu, "Yardımların Gazze’ye ulaşması sağlamak için yaptırımlara varana kadar çok sayıda aracı devreye sokmalıyız" diye konuştu. Sejouren, Fransa’nın, Batı Şeria’daki İsrailli yerleşimcilere ilişkin yaptırım öneren ilk ülkelerden biri olduğunu hatırlattı. 

Yaklaşık 6 aydır İsrail’in saldırıları altında olan Gazze’de 33 bin 207 sivilin hayatını kaybettiği ve bölgenin açlık, salgın riskiyle karşı karşıya olduğu da duyurulmuştu.

Geri Dön 10 Nisan 2024 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN