Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya Hessen: İlk evini alana devletten destek - 23 Nisan 2024 Oktan Erdikmen
Türkiye'de normal olan, Almanya'da lüks - Yeni Gelenler: Turgut Tülü
Almanya'da yılda bir cinsiyet değiştirilebilecek - Haftanın Yorumu 29. Bölüm Oktan Erdikmen
26 Şubat 2024 Pazartesi

Fransa'dan Ermenistan'a silah ve askeri eğitim

Fransa, Karabağ Savaşı'nın Ermenistan yenilgisiyle sona ermesinin ardından, Ermenistan'a askeri destek vermeye devam ediyor.

Fransa Savunma Bakanı Sebastien Lecornu'nun Erivan ziyareti sırasında Ermenistan Savunma Bakanı Suren Papikyan ile gerçekleştirilen ortak basın toplantısında, keskin nişancı tüfeği satışı ve Ermeni subayların Fransa'da eğitilmesi konusunda anlaşmalar imzalandı. 

Ermenistan, ordusunu modernize etme kararı aldığını ve bu süreçte hem kendi imkanlarını hem de müttefik devletlerin desteğini kullanacağını belirtti. Ayrıca, Fransa'nın Ermenistan'a hava savunma sistemleri konusunda uzman bir askeri danışman göndereceği açıklandı. 

Ekim ayında Fransa'nın Ermenistan'a üç hava savunma sistemi satması, Azerbaycan'ın tepkisini çekmişti.

Geri Dön 26 Şubat 2024 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN