Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da silahlı saldırı: 4 ölü - 1 Mart 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Meclisten geçti: Almanya'da esrar yasallaşıyor - Haftanın Yorumu 22. Bölüm Oktan Erdikmen
29 Aralık 2023 Cuma

Fransa’da mafya çıkmazı: Şantiyeler durdu

Fransa’nın Isère bölgesinde yapımı devam eden inşaatların, mafya faaliyetleri nedeniyle durma noktasına geldiği belirtildi.

Isere Valiliği ve Grenoble Savcılığı tarafından yapılan ortak bir basın açıklamasında, mafya çetelerinin inşaat sahiplerini tehdit ve gasp ettiği doğrulandı. Savcılık, mafyayla mücadele kapsamında bölgedeki güvenlik önlemlerinin artırılacağını, polis devriyelerinin 3 katına kadar çıkarılacağını bildirdi. 

Söz konusu mafya çetelerinin, şantiyelerdeki ekipmanlara zarar verdiği, haraç vermeyi reddeden müteahhitlere şantaj yaptıkları ifade edildi. Buna ek olarak bu kişilerin inşaat şirketlerine tanıdıklarını işe almaları konusunda baskı yaptıkları da paylaşıldı.

Geri Dön 29 Aralık 2023 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN