Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vergi indirimi - 1 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
11 Mart 2023 Cumartesi

Fransa’da kürtaj hakkı anayasal güvence altına alınacak

Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, kürtaj hakkını anayasal güvence altına alacak yasa tasarısının önümüzdeki aylarda parlamentoya sunulacağını duyurdu. 

Fransa’da kürtaj hakkı anayasal güvence altına alınacak

Macron, kadınların kürtaj hakkının anayasa değişikliğiyle kalıcı hale getirileceğini söyledi, ‘Bu değişiklik, hiçbir şeyin bu hakkı sınırlayamayacağının veya kaldıramayacağının garantisi olacak’ ifadelerini kullandı. 

Ifop Enstitüsü’nün Jean-Jaurès Vakfı için yaptığı ankete göre, halkın yüzde 81’i kürtaj hakkının anayasayla güvence altına alınmasını destekliyor. Ancak kadın hakları örgütleri, kürtaj yaptırmak isteyen kadınların halen ciddi bir önyargı ve düşmanlıkla karşı karşıya kaldığını vurguluyor. 

Geri Dön 11 Mart 2023 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN