Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vergi indirimi - 1 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
12 Mayıs 2023 Cuma

"Fransa’da gıda fiyatları bir daha eski hâline dönmez"

Fransa’da süpermarket zinciri Leclerc’in başkanı Michel Edouard Leclerc, enflasyonun yılın ikinci yarısında düşüşe geçeceği, ancak gıda fiyatlarının bir daha savaş öncesi seviyesine hiç dönmeyeceği yönünde görüş bildirdi. 

Ucuz ürünler satarak ülkede enflasyonun düşmesine katkı sağladıklarını söyleyen Leclerc, hükûmetin izin vermesi halinde Avrupa’yı dolaşarak her şeyin en ucuzu bularak Fransız halkına ulaştıracağı taahhüdünde bulundu. 

Enflasyonun yılın ikinci yarısında aşağı ineceğini, ancak gıda fiyatlarının eski seviyesine dönmesinin mümkün olmadığını söyleyen iş adamı, "İnsanlara hayal satmamak lazım. Hammadde fiyatları var, üretim maliyetleri var. Üretim maliyetlerinin artmaya devam ettiğini söyleyen üreticiler her zaman olacaktır" ifadelerini kullandı. 

Geri Dön 12 Mayıs 2023 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN