Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Dünya çapında yazılım krizi: Büyük reset endişesi- 19 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
Gümrüklerde altın ve para sınırına dikkat! Oktan Erdikmen & Uğur Yiğitbaşı
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
03 Ocak 2023 Salı

Fransa'da emeklilik yaşı 65'e çıkabilir

Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, geleneksel yeni yıl konuşmasında emeklilik reformu vurgusu yaptı. Macron, emeklilik yaşının 65'e kadar çıkabileceğini söyledi.

Fransa'da emeklilik yaşı 65'e çıkabilir

Geleneksel yeni yıl konuşmasında yurttaşların "bölünme ruhuna" teslim olmamalarını isteyen Macron, ulusal birlik ve dayanışma çağrısında bulundu. Yeni yıla girmeden saatler önce yayımlanan konuşmada Macron, 2023 hedeflerini anlattı. Ülkesinin sürdürülebilir enerjiye geçişinde yeni nükleer santrallerin inşasına dikkat çekti.

Yeni yılda emeklilik reformunun en önemli hedefi olduğunu belirten Macron, 2023'te emeklilik yaşını 62'den 65'e kadar çıkarılabileceğini söyledi. 2023 yazının sonuna kadar reformun gerçekleşeceğini belirten Macron, "Daha uzun yıllar çalışma" vurgusu yaptı. 

Geri Dön 03 Ocak 2023 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN