Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da Minijob çalışanlar dikkat - Haftanın Yorumu 11. Bölüm - Oktan Erdikmen
15 Temmuz 2023 Cumartesi

Fransa’da Bastille Günü

Fransa’da 14 Temmuz günü, Fransız Devrimi’nin başlangıcı sayılan Bastille Hapishanesi baskının yıldönümü kutlanıyor. 

Hükûmet, Ulusal Bayram kutlamalarını kontrol altında tutmak için ‘olağanüstü’ güvenlik önlemleri planladı, hafta sonu 130 bin polis sokaklarda olacak.

Eylemlere izin verilmeyecek 

İçişleri Bakanı Gerald Darmanin, bayram kutlamalarının, geçtiğimiz haftaya kadar ülkede terör estiren şiddetli protestolara dönüşmesinden endişe duyduklarını dile getirdi. Bakan, hafta sonu polis şiddetine karşı herhangi bir yürüyüşe, veya protestolarla bağlantısı olan herhangi bir eyleme izin verilmeyeceğini vurguladı. 

Havai fişek yasak

Hükûmet, Bastille Günü için havai fişek satışını geçtiğimiz günlerde yasaklamıştı. Birçok belediye de, sokaklarda huzursuzluk çıkması endişesiyle, planlanan havai fişek gösterilerini iptal etti. 

Geri Dön 15 Temmuz 2023 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN