Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vatandaşlık yasası krizi - 5 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
12 Kasım 2022 Cumartesi

Fransa ve İtalya arasında göçmen krizi

Fransa, haftalardır mahsur kalan 200 göçmenin Toulon limanına yanaşmasına izin verdi, izin vermeyen İtalya’yı ise eleştirdi.

Fransa, içinde 200’den fazla  göçmenle haftalardır Akdeniz’de mahsur kalan göçmen gemisinin Toulon limanına yanaşmasına izin verdi ve geminin kendi limanlarına yanaşmasını reddeden İtalyan hükûmetini eleştirdi. 

İçişleri Bakanı Gerard Darmanin, aşırı sağcı İtalyan hükümetini ‘insani davranmamakla’ suçladı, geminin İtalyan limanlarına yanaşmasına izin verilmemesini ‘akıl almaz ve bencilce’ olarak niteledi. Darmanin, İtalya’nın bu kararının ‘ikili ilişkiler üzerinde son derece güçlü sonuçları olacağını’ belirtti.  

Fransız yetkililer, gemideki iltica hakkı olan göçmenlerin 3'te 2'sini 9 Avrupa ülkesi arasında paylaştıracak, iltica hakkı olmayanları ise ülkelerine gönderecek.

Geri Dön 12 Kasım 2022 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN