Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da sosyal yardım sallantıda - 4 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
12 Şubat 2023 Pazar

Fransa, Türkiye’nin yanında

Fransa’dan Türkiye’ye arama-kurtarma ekiplerinin yanısıra sahra hastanesi ile difteri ve tetanoz aşıları gönderildi.

Fransa, Türkiye’de binlerce kişinin öldüğü binlerce kişinin de yaralandığı deprem felaketi için arama kurtarma ekipleri gönderdi. Ülke, felaket bölgesinde sahra hastanesi kuracağını da açıkladı. 

Türkiye'de binlerce kişinin öldüğü deprem felaketinde Fransa, 139 kişiden ve 10 özel eğitimli köpekten oluşan kurtarma ekibi gönderdi. 

Fransa, Türkiye'de tam donanımlı bir sahra hastanesi kuracağını da açıkladı. Hastanede 81 personel görev yapacak. Ülke, deprem bölgesine 50 bin difteri ve tetanoz aşısı da gönderdi. 

Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, Brüksel’deki olağanüstü AB zirvesi sonrası Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı arayarak taziyelerini iletti. Macron, Türkiye ile dayanışma içerisinde olduklarını bildirdi.

Geri Dön 12 Şubat 2023 Pazar Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN