Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Dünya çapında yazılım krizi: Büyük reset endişesi- 19 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
05 Temmuz 2024 Cuma

Fransa seçim günü için teyakkuzda

Fransa pazar günü, genel seçimlerin ikinci turu için sandık başında olacak. Seçim günü için 30 bin polis ve jandarma görevlendirildi. Şiddet olaylarına 'sıfır tolerans' gösterileceği açıklandı.

Fransa seçim günü için teyakkuzda

Fransa'da pazar günü yapılacak genel seçimlerin ikinci turu öncesinde İçişleri Bakanlığı, yüksek risk nedeniyle ülke genelinde 30 bin polis ve jandarmanın görevlendirileceğini duyurdu. Açıklamada, aşırı sağ ve sol grupların meydanlara inme olasılığı ve gruplar arasında çatışma riskinin yüksek olduğu belirtildi. Bu nedenle, başkent Paris ve çevresinde 5 bin kolluk kuvveti sokaklarda görev alacak.

İçişleri Bakanlığı, hükümet sözcüsü Prisca Thevenot'nun dün akşam Meudon kentinde 15 kişilik bir grubun saldırısına uğramasının ardından tedirginliğin arttığını belirtti. İçişleri Bakanı Gerald Darmanin ise seçim günü şiddet olaylarına sıfır tolerans göstereceklerini vurguladı.

Geri Dön 05 Temmuz 2024 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN