Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da grev haftası başladı - 26 Şubat 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Meclisten geçti: Almanya'da esrar yasallaşıyor - Haftanın Yorumu 22. Bölüm Oktan Erdikmen
26 Ocak 2024 Cuma

Fransa pasaportu, dünyanın en güçlü pasaportu

Yayımlanan son endekse göre, 227 ülkeden 194'üne vizesiz seyahat hakkı sağlayan Fransa pasaportu, dünyanın en güçlü pasaportu seçildi.

Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği (IATA) tarafından yayımlanan bir endekse göre, dünyanın en güçlü pasaportu, Fransa pasaportu seçildi. Araştırmada, Fransa vatandaşlarının, dünya genelinde 227 ülkeden 194’üne vizesiz seyahat edebildiği belirtildi.

Henley Partners tarafından yayımlanan 2024 endeksinde ise; dünyanın en güçlü pasaportları Fransa, Almanya, İtalya, Japonya, Singapur, İspanya seçilmişti. Türk pasaportu ise sadece 118 ülkeye vizesiz giriş imkanı sağladığı için 52'nci sırada yer alıyor.

 

Geri Dön 26 Ocak 2024 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN