Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vatandaşlık yasası krizi - 5 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
16 Aralık 2022 Cuma

Fransa-Fas maçı sonrası 14 yaşında çocuk öldü

Fransa’nın Fas’ı yenerek Dünya Kupası’nda adını finale yazdırmasının ardından kutlamalarda 14 yaşındaki bir çocuk araba kazası nedeniyle hayatını kaybetti.

Önceki akşam Katar’da oynanan Dünya Kupası yarı finalinde Fransa ve Fas karşı karşıya geldi. Fransa’nın galibiyetinin ardından ülkenin birçok şehrinde yapılan kutlamalar kısa süre içinde kontrolden çıktı; 14 yaşındaki bir çocuk, araba kazası sonucu hayatını kaybetti. 

Montpellier kentinde galibiyeti kutlayan kalabalık arasında arabasıyla kalan bir Fransız, aracını kalabalığın üzerine sürdü ve 14 yaşındaki bir çocuğu ezdi. Çocuk hayatını kaybetti, sürücü ise olay yerinden kaçtı. 

Ülkenin diğer büyük şehirlerinde de kutlamalar çığırından çıktı. Paris’te aralarında aşırı sağcıların da bulunduğu Fransız taraftarlarla Faslı taraftarlar arasında çatışma çıktı. Champs-Élysées girmeye çalışan 40 kişilik silahlı bir grup engellendi, sadece Paris ve çevresinde 115 kişi gözaltına alındı. 

Geri Dön 16 Aralık 2022 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN