Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

EURO 2024 başladı: Almanya'da kırmızı alarm - 14 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Almanya sabırlı olmayı öğretti: 100'den fazla işe başvurdum, yılmadım - Yeni Gelenler: Burak Nemutlu
İlkay ve Emre gol atsın diye dua ediyoruz - Haftanın Yorumu 35. Bölüm Oktan Erdikmen
17 Ocak 2024 Çarşamba

Fransa donuyor: Sıcaklık -31’e düştü

Kutuplardan gelen soğuk hava dalgasının etkisine giren Fransa'nın doğusunda, sıcaklık -31 dereceye kadar düştü. Yetkililer uyarıda bulundu.

Fransa donuyor: Sıcaklık -31’e düştü

Fransa Meteoroloji Dairesi, olumsuz hava koşullarına karşı uyarıda bulundu. Ülkenin doğusundaki Jura bölgesinde gece değerlerinin -31 dereceye kadar düştüğü açıklandı. Fransa’nın kutuplar üzerinden gelen soğuk hava dalgasının etkisi altına girdiği bildirildi.

Uzmanlar, ülkenin en soğuk bölgesi olarak da bilinen Comble Noire bölgesinin kış turizmine kazandırılması çağrısında bulundu. Söz konusu bölgede termometreler, Ocak 2023’te eksi 36,5 dereceyi göstermişti. İklim uzmanları, küresel ısınmanın etkisiyle bölgedeki değerlerin birkaç yıl sonra -50 dereceye kadar düşebileceğini öngördü.

Geri Dön 17 Ocak 2024 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN