Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Türkiye'ye telefon götürmede yeni karar - 24 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
19 Nisan 2024 Cuma

Fransa denizaşırı topraklarında sokağa çıkma yasağı ilan etti

Fransa hükûmeti, denizaşırı topraklarından Guadeloupe Adası'nda suç oranlarındaki artışı gerekçe göstererek, 18 yaş altı gençlere saat 20.00'dan sonra sokağa çıkma yasağı uygulama kararı aldı.

İçişleri Bakanı Gerald Darmanin, adanın kriminalleştiğini belirterek, Pointe a Pitre kentinde saat 20.00'den sonra reşit olmayanların sokağa çıkmasının yasaklanacağını duyurdu. Darmanin, "Reşit olmayanların ellerinde bile silah var. Bu gençlerin, kent sakinlerinin ve turistlerin huzurunu bozmasına izin vermeyeceğiz" ifadelerini kullandı.

Sokağa çıkma yasağının gelecek haftadan itibaren başlayacağı ve iki ay süreceği bildirildi.

Guadeloupe Adası'nda son bir yıl içinde 18 yaş altı bireyler arasında suç oranı yüzde 12'den yüzde 38'e yükseldi. Bu durum, hükümetin sokağa çıkma yasağı kararını almasında etkili oldu.

Geri Dön 19 Nisan 2024 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN