Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da fırtına uyarısı: Kış geri geliyor - 15 Nisan 2024 Oktan Erdikmen
Türkiye'de normal olan, Almanya'da lüks - Yeni Gelenler: Turgut Tülü
Almanya'da yılda bir cinsiyet değiştirilebilecek - Haftanın Yorumu 29. Bölüm Oktan Erdikmen
07 Haziran 2023 Çarşamba

First Lady'nin yeğenine saldıranlara hapis

Fransa’nın First Lady’si Brigitte Macron’un yeğenine fiziksel saldırıda bulunmakla suçlanan üç sanık mahkemeye çıktı. Sanıklardan ikisi hapis cezasına çarptırıldı, üçüncü sanık ise beraat etti.

Geçtiğimiz ay yaşanan olayda, saldırganlar, Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron’un eşi Brigitte Macron’un yeğenine, ailesinin çikolata dükkanının önünde fiziksel şekilde saldırıda bulunmuştu.

20 ve 22 yaşındaki gençlere 12 ve 15 yıl hapis

Mahkemede yargılanan üç sanıktan ikisi -20 ve 22 yaşlarında iki genç- 12 ve 15’er yıl hapis cezasına çarptırıldı. 35 yaşındaki üçüncü sanık ise, 'doğru düzgün okuma yazma bile bilmediği' saptanınca beraat etti.

Geri Dön 07 Haziran 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN