Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
05 Ocak 2023 Perşembe

Fırıncılara vergi desteği

Fransa’da artan hammadde ve enerji masraflarıyla mücadele eden fırıncılara vergi desteği verilecek.

Fransa’da artan hammadde ve enerji masraflarıyla mücadele etmeye çalışan fırıncılar, 2023’te daha da artması beklenen enerji faturaları karşısında iflas tehlikesi altında. 

Doğu Fransa’nın Bourgaltroff kasabasından bir fırıncı, enerji faturalarının savaşın başından bu yana aylık 400 avrodan 1.500 avroya çıktığını, her gün başka bir meslektaşının fırınını kapatmak zorunda kaldığını dile getirdi. Fırıncı, gece ikide işe başlayıp akşam sekize kadar çalıştığını, ancak emeklerinin karşılığını artık Fransa’da alamadığını belirtti. 

Başbakan Elisabeth Borne, bugün yaptığı açıklamada, yüksek faturalar nedeniyle zorluk çeken fırıncıların, talep üzerine vergi ve sosyal güvenlik sigortası ödemelerini erteleyebileceğini duyurdu. Bu yardımın fırıncıları ayakta tutmaya yetip yetmeyeceği ise belirsiz. 

Geri Dön 05 Ocak 2023 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN