Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da fiyatlar düşüyor - 12 Nisan 2024 Oktan Erdikmen
Türkiye'de normal olan, Almanya'da lüks - Yeni Gelenler: Turgut Tülü
Alman ordusunda reform: Savaşa hazır olmalıyız - Haftanın Yorumu 28. Bölüm Oktan Erdikmen
26 Şubat 2024 Pazartesi

Film sektöründeki cinsel saldırı iddiaları Cesars Ödülleri’nde

Fransız aktris Judith Godreche, 14 yaşında urğadığı cinsel saldırıyı Cesars Film Ödülleri töreninde gündeme getirdi.

Fransız aktris Judith Godreche, 14 yaşındayken kendisine cinsel saldırıda bulunan iki Fransız yönetmen Benoit Jacquot ve Jacques Doillon ile ilgili iddialarını Cesars Film Ödülleri töreninde gündeme taşıdı. Godreche, film endüstrisi çalışanlarına cinsel saldırılara karşı ses çıkarmaları çağrısında bulundu.

Aktris, bu konunun Paris'teki Çocuk Koruma Tugayı'na iletildiğini ve iddialarını yargıya taşıdığını belirtti. Cesars töreninde yaptığı konuşmada, sektördeki cinsel tacize dair sessizliğin bozulması gerektiğini vurguladı. Godreche, 30 yıl boyunca sessiz kaldığını belirterek, sanatın genç kızların kaçakçılığına kılıf olarak kullanılmasına izin verilmemesi gerektiğini ifade etti.

Tören öncesinde, sinema sektöründeki cinsel tacize karşı Olimpia konser salonunun önünde bir gösteri düzenlendi, göstericiler cinsel tacize ve Filistin meselesine dikkat çeken pankartlar taşıdılar.

Geri Dön 26 Şubat 2024 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN