Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
03 Mart 2023 Cuma

Emeklilik reformu Senatoda: 7 ve 11 Mart’ta grevler planlanıyor

Fransa'da tartışmalı emeklilik reformunun senatoya gelmesiyle birlikte 7 ve 11 Mart için ulusal grev çağrısı yapıldı.

Fransa’da emeklilik yaşının 62’den 64’e çıkmasını öngören tartışmalı emeklilik reformu senatoda. Reforma karşı 7 Mart’ta ulusal grev ve protesto çağrısı yapan sendikalar, 11 Mart günü için de bir kitlesel seferberlik planlanıyor. 

Muhalefet milletvekilleri, müzakere sürecini yavaşlatmak için, tasarıda 20 binden fazla değişiklik talebinde bulundu. Yine de, tasarının 12 Mart’a kadar Senatoda onaylanması bekleniyor. 

Ülkenin 8 büyük sendikası, 7 Mart ve 11 Mart için kapsamlı grev ve protesto çağrısında bulundu. Sendikalar, ‘ülkede hayatı tamamen durduracakları’ uyarısında bulunurken, toplu taşıma çalışanları da süresiz greve gidebileceklerini ifade etti. 

Geri Dön 03 Mart 2023 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN