Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vergi indirimi - 1 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
29 Nisan 2023 Cumartesi

Emekli çalışanlar işe geri çağrıldı

Emeklilik yaşının 62’den 64’e çıkarılacağı Fransa’da bir şirket, erken emekli olan eski çalışanlarına, onları işe geri çağıran bir mektup yolladı. Çalışanlara, işe geri dönmezlerse emekli maaşlarının düşürülebileceği bildirildi. 

‘Orano la Hague’ isimli nükleer yakıt firması, 1961 sonrasında doğup emekliye ayrılan 16 çalışanına gönderdiği mektupta, çalışanlara üç seçenek sundu: Ya işe geri dönüp iki yıl daha çalışabilecekler, ya emekli maaşları düşürülecek, ya da iki yıl çalışıyormuş gibi görünüp bu sürenin tamamında ücretsiz izin kullanacaklar, yani iki yıl boyunca maaş almayacaklar.

Sendikalar, henüz emeklilik reformuna yönelik resmi kararname henüz yayınlanmamışken, şirketin emekli çalışanlarına böyle bir bildiride bulunmasını eleştirdi. 

Geri Dön 29 Nisan 2023 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN