Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da silahlı saldırı: 4 ölü - 1 Mart 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Meclisten geçti: Almanya'da esrar yasallaşıyor - Haftanın Yorumu 22. Bölüm Oktan Erdikmen
24 Ocak 2024 Çarşamba

Elektriğe 2 yılda yüzde 44 zam

Fransa’da son iki yılda elektrik fiyatlarına yüzde 44 oranında zam yapıldı. Yıl sonunda tavan fiyat uygulamasının kalkmasıyla da daha çok zam gelecek.

Sanayi ve Ekonomi Bakanı Bruno Le Maire, TF 1 kanalına verdiği demeçte, elektrikte tavan fiyat uygulamasının kaldırılacağını, bu yıl içinde elektrik fiyatlarına yüzde 8,6 ile 9,8 arasında zam yapılacağını açıkladı. Zamların, hanelere 6 ila 18 avro arasında ek maliyet getireceği bildirildi.

Fransa’da son iki yılda elektrik fiyatlarına yüzde 44 oranında zam yapıldı.

Fransa’da tavan fiyat uygulaması, 31 Ocak 2024te kademeli olarak kaldırılacak. Uygulamanın kaldırılmasıyla birlikte, hükûmetin kasasına ek 6 milyar avro girmesi bekleniyor.

Geri Dön 24 Ocak 2024 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN