Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
13 Aralık 2022 Salı

Ekonomi Bakanı tasarrufa çağırdı: Yapacak çok iş var

Fransa Ekonomi Bakanı Le Maire, kışı kesinti olmadan atlatmanın vatandaşların elinde olduğunu söyledi. Le Maire, “Yapacak çok iş var ancak felaket senaryosu olmayacak” dedi.

Fransa’nın Ekonomi Bakanı Le Maire, Normandiya’daki bir nükleer santraline yaptığı ziyarette, “Kışı elektrik kesintisi olmadan geçirmek bizim elimizde. Bu hedef için doğru yönde ilerliyoruz” dedi ve vatandaşları mümkün olduğunu enerji tasarrufu yapmaya çağırdı. 

Bakım nedeniyle kapalı olan nükleer reaktörlerden 3’ünün yeniden faaliyete başladığını ve kapasitelerinin artırıldığını dile getiren Le Maire, “Yapacak çok iş var. Ancak korkulduğu gibi bir felaket senaryosu olmayacak” ifadelerini kullandı. 

Geri Dön 13 Aralık 2022 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN