Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vatandaşlık yasası krizi - 5 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
04 Ocak 2023 Çarşamba

Doktorlar grevi uzattı: Sağlık sistemi çöküşün eşiğinde

Fransa’da maaş zammı ve çalışma koşullarının iyileştirilmesi talebiyle greve giden pratisyen hekimler, grevlerini 8 Ocak’a kadar uzatma kararı aldı.

Fransa’da sağlık sistemi zorda. Pratisyen hekimler 2 Ocak’a kadar sürdürmeyi planladıkları grevi, 8 Ocak’a uzatma kararı aldı. Konuyla ilgili konuşan Başbakan Elisabeth Borne, hastanelerin farklı virüsler sebebiyle aşırı yüklenme tehlikesi altında olduğu bir dönemden geçildiğini söyleyerek hekimlerin grevini ‘sorumsuzluk’ olarak değerlendirdi. Borne, hükûmetin sağlık sistemindeki krizi aman adına bir yol haritası üzerinde çalışıldığını da belirtti.

Bununla birlikte aşırı yoğunluk ve personel eksikliği sebebiyle acil servislerde bekleme süreleri 12 saat ile 90 saat arasında oluyor. Pratisyen hekimler yarın başkent Paris’te bir yürüyüş düzenleyecek.

Geri Dön 04 Ocak 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN