Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da şiddetli yağış ve hortum - 21 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
15 Haziran 2023 Perşembe

Doğu Fransa için orman yangını alarmı en yüksek seviyeye çıkarıldı

Fransa’nın doğusundaki iki departman, orman yangını riski için alarm seviyesini en yükseğe çıkardı. Yetkililer, ülkenin bazı bölgelerinde altı haftadan uzun süredir hiç yağış görülmediğini vurguladı.

Paris ve çevresini içine alan Ile-de-France bölgesi dahil 11 departmanda ise 'sarı alarm' seviyesine geçildi. Meteoroloji, önümüzdeki yedi gün için de yağmursuz hava tahmininde bulundu. Şiddetli rüzgarın da etkisiyle çıkabilecek orman yangınlarına karşı bazı itfaiyeciler yüksek riskli alanlarda devriye gezmek için gönüllü oldu. 

Fransa, geçen yazı orman yangınlarıyla mücadele ederek geçirmiş, kuraklık ve rüzgarlı havanın sebep olduğu yangınlarda on binlerce hektar orman kül olmuştu. Uzmanlar, bu yaz daha da şiddetli yangınlar görülebileceğinden endişe ediyor.

Geri Dön 15 Haziran 2023 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN