Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da güvenlik endişesi: On binlerce holigan geliyor - 19 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Almanya'da milletvekili olmak: Arabam yok, kirada oturuyorum - Turgut Yüksel
İlkay ve Emre gol atsın diye dua ediyoruz - Haftanın Yorumu 35. Bölüm Oktan Erdikmen
23 Ağustos 2023 Çarşamba

Dikkat: Sıcaklık rekoru bekleniyor

Fransa'da bugün ve yarın sıcaklık rekorlarının kırılması bekleniyor. Bazı bölgelerde 42-43 derece gibi yüksek sıcaklıklar öngörülüyor. 

Ülke genelinde aşırı sıcak hava etkisi hissediliyor ve 19 bölgede kırmızı alarm durumu ilan edilmiş durumda. Orman yangınları da devam ediyor ve bu bölgelerde drone kullanımı yasaklandı. Aynı zamanda fırtına ve sel uyarıları da yapıldı. Uzmanlar, bu durumun küresel ısınmanın etkisi olarak değerlendiriyorlar.

Avrupa genelinde aşırı sıcaklar endişe kaynağı. Bu yıl Sicilya'da rekor düzeyde 48,8 derece sıcaklık ölçüldü, tarihsel bir rekor olarak kaydedildi. Geçen yıl Avrupa'da aşırı sıcaklar nedeniyle 62 bin kişi hayatını kaybetti.

Bu sıcak havalarda, dışarıya çıkmanın mümkünse önlenmesi gerektiği vurgulanıyor. Eğer dışarı çıkmak gerekiyorsa, başınıza şapka takmak ve güneş kremi kullanmak öneriliyor. Uzmanlar ayrıca bol bol su içilmesinin önemine dikkat çekiyor.

Elbette iş yaşamında da durum farklı değil. Birçok işçi hâlâ güneşin altında çalışmak zorunda kalıyorlar. Fransa'da şu anda üzüm hasadı zamanı ve işçilere erken saatlerde çalışmaya başlamaları öneriliyor.

Geri Dön 23 Ağustos 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN