Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vatandaşlık yasası krizi - 5 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
17 Aralık 2022 Cumartesi

Demiryolu çalışanları 3 günlük grevde

Fransa’nın Ile-de-France bölgesinde demiryolu çalışanları 3 günlük greve gitti.

Başkent Paris ve çevresini kapsayan Ile-de-France bölgesinde, demiryolu çalışanları, çalışma koşullarının iyileştirilmesi ve maaş artışı talebiyle dün gece itibarıyla 3 günlük greve gitti. 

18 Aralık Pazar akşamına kadar sürecek grev nedeniyle şehir içi tren seferlerinin büyük kısmı ve şehirler arası seferlerin neredeyse tamamı iptal oldu. 

Başta Air France olmak üzere birçok Fransız hava yolu da Noel dönemine greve gitmeye hazırlanıyor. Air France kabin personeli, 22 Aralık-2 Ocak arasında iş bırakma eylemi yapacaklarını duyurdu. Vatandaşlar, grevlerin Noel’de ulaşımı aksatacağından endişeli.

Geri Dön 17 Aralık 2022 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN