Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da fırtına uyarısı: Kış geri geliyor - 15 Nisan 2024 Oktan Erdikmen
Türkiye'de normal olan, Almanya'da lüks - Yeni Gelenler: Turgut Tülü
Almanya'da yılda bir cinsiyet değiştirilebilecek - Haftanın Yorumu 29. Bölüm Oktan Erdikmen
03 Haziran 2023 Cumartesi

Dar gelirliye 250 avro enerji yardımı

Fransa’da başkent Paris ve çevresini kapsayan Ile-de-France bölgesinde yaşayan dar gelirli vatandaşlara, enerji ve benzin masraflarını hafifletmek için 250 avroluk enerji çeki verilecek. 

Yardımdan, yıllık geliri bölge için ortalama gelirin yüzde 60’ından az olan tüm haneler faydalanabilecek. Bu, bekar kişiler için yıllık yaklaşık 14.800 avro, çocuklu aileler içinse 35.500 avroya eşdeğer. Toplam 45 milyon avro bütçe ayrılan yardımdan yaklaşık 160 bin hanenin yararlanması bekleniyor. 

Yardım otomatik yapılmayacak. Başvurular, 1 Temmuz’dan itibaren bölgenin web sitesinde açılacak özel bir platformdan yapılacak. Yetkililer, başvuru sürecinin karışık olmayacağını, dikkate alınacak tek kriterin vatandaşların gelir düzeyi olacağını açıkladı.

Geri Dön 03 Haziran 2023 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN