Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da silahlanma çatlağı: "Hedef olduk" - 12 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Alman istihbaratı hangi Türkleri izliyor? - Haftanın Yorumu 36. Bölüm Oktan Erdikmen
05 Temmuz 2024 Cuma

Dar gelirli hanelere enerji yardımı

Fransa'da her yıl dar gelirli hanelere verilen enerji yardımından bu yıl bazı yurttaşlar yararlanamadı. Bu durumdaki vatandaşlar, internet üzerinden başvuru yapabilir.

Fransa'da her yıl dar gelirli hanelere 48 ila 277 avro arasında değişen enerji yardımları sağlanıyor. Bu yıl 6 milyon haneye verilecek yardımlardan bazı yurttaşların yararlanamadığı tespit edildi. Ekonomi Bakanı Bruno Le Maire, bu durumda olan vatandaşların dün açılan portal üzerinden başvuruda bulunabileceklerini duyurdu. Enerji çeki başvuruları Aralık 2024'e kadar yapılabilecek ve 2022 gelir beyanları dikkate alınacak.

Yardımdan faydalanmak için kişi başı yıllık gelirin 11 bin avroyu geçmemesi gerekiyor. 2024 yılında verilen çekler, 31 Mart 2025'e kadar kullanılabilecek. Başvurular, https://chequeenergie.gouv.fr/ adresi üzerinden yapılabilir.

Geri Dön 05 Temmuz 2024 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN